Дві травми і нервова кінцівка: "Звягель" мінімально обігрує "Тетерів"

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 16.06.2018 19:33
  • 0

Звягельчани вдома здобули важливі три очки.

У 7 турі РОС-чемпіонату Житомирщини "Звягель" удома приймав чуднівський "Тетерів".

Звягельчани почали дуже впевнено. Вже на 14 хвилині Гороницький вдало замкнув фланговий навіс – 1:0.

Кілька стовідсоткових нагод впродовж усього поєдинку мав нападник звягельчан Школьний. Однак йому вже другий матч поспіль не фартить у завершальній стадії атаки.

На 39-й хвилині відзначився Єлісєєв. А далі у звягельчан почалася справжня чорна смуга. Спочатку у кареті швидкої поле залишив Дмитро Тосіч. У "крайка" звягельчан підозра на вивих плеча. Хавбека на полі замінив Сергій Слюсар.

Другим попросив заміну Владислав Дорошенко. Ще до перерви його поміняв Марк Багінський.

На 55-й хвилині "Тетерів" скоротив розрив у рахунку. Однак на більше чуднівчан не вистачило.

Важлива перемога "Звягеля" і чергові три очки у скарбничку новоградського клубу.