У смертельній аварії, яка трапилася навесні у Звягельському районі, загинув 12-річний хлопчик. Ще двоє пасажирів потрапили до лікарні.

Згідно з інформацією пресслужби Житомирської обласної прокуратури, встановлено, що 26-річний водій у квітні 2026 року, рухаючись автомобілем Ford Mondeo селом Наталія Довбишської громади, не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та зіткнувся з деревом. Від отриманих унаслідок ДТП травм 12-річний хлопчик загинув на місці події. Інших пасажирів – жінку та однорічну дитину – госпіталізували. Правоохоронці встановили, що водій перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння – 1,33 проміле.

У суді обвинувачений визнав свою вину повністю та розкаявся.

Корольовський районний суд м. Житомира визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 10 років.

Вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк на його апеляційне оскарження.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися