Команда ДЮСШ імені В.П. Єрмакова зі Звягеля здобула 16 нагород на Чемпіонаті України з комбату самозахисту ІСО, що проходив у Києві з 18 по 21 червня. Серед них – 7 золотих, 4 срібних та 5 бронзових медалей.

Змагання проходили на високому організаційному рівні у сучасному просторому спортивному залі з трибунами для глядачів на базі спортивного комплексу Національного університету фізичного виховання і спорту України, повідомили у ДЮСШ. У змаганнях взяли участь понад 1000 спортсменів з усіх куточків України, які продемонстрували високий рівень підготовки та майстерності.

Житомирську область на чемпіонаті представляла команда ДЮСШ імені В.П.Єрмакова м. Звягеля у складі 23 спортсменів. Наші спортсмени гідно виступили та показали високі результати:

  • 🥇 7 чемпіонів України;
  • 🥈 4 срібні призери;
  • 🥉 5 бронзових призерів.

Загалом команда виборола 16 нагород, що стало вагомим досягненням та підтвердженням якісної підготовки спортсменів. Для багатьох вихованців це вже не перший досвід участі у всеукраїнських змаганнях. Кожен чемпіонат додає безцінного досвіду, загартовує характер і мотивує до нових звершень.

Вітаємо спортсменів та тренерів із достойним виступом та бажаємо нових перемог!

ДЮСШ імені Єрмакова запрошує дітей від 1 класу та старших до відділень боксу й кікбоксингу. Адреса: Звягель, вул. Шевченка, 33. Телефон: 096 152 05 55.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися