За крок до фіналу: "Звягель" у першому півфінальному матчі кубка області двічі забиває "Бердичеву"

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 12.06.2019 22:48
  • 0

У першому півфінальному матчі Кубка "Пам'яті героїв Небесної сотні" новоградський "Звягель" удома переміг "Бердичів" з рахунком 2:0.

Поєдинок почався 12 червня о 18:00 на міському стадіоні "Авангард".

У кубковому матчі тренеру "Звягеля" довелося експериментувати зі складом. Не зміг взяти участь у поєдинку основний бек новоградців Артем Швець, тож правий край захисту вимушено закривав Ігор Шевчук. Роман Гусак розпочав матч у статусі правого вінгера, а на вістрі з перших хвилин з'явився Артем Гороницький. З глибини йому по черзі допомагали Дмитро Швець і Максим Куба.

Стартовий склад "Звягеля": Дворнін – Чапський, Максимчук, Бусленко, Шевчук – Слюсар(к), Д. Швець, Багінський, Гусак – Куба – Гороницький.

Матч почався з масованого пресингу з боку бердичівлян. Гості примусили понервувати на старті матчу тренера звягельчан Руслана Скидана. Господарям не вдавалося швидко переходити центр поля, тому фірмові швидкі атаки флангами проходили вкрай рідко. Імпульсивний коуч звягельчан не цурався роздавати на горіхи своїм підопічним.

Звягельчани недовго пристосовувались до тактики суперника і перший небезпечний момент з'явився саме біля воріт "Бердичева". Лише диво завадило Роману Гусаку не забити у порожні ворота бердичівлян.

Впродовж майже усього першого тайму гра точилася переважно у центрі поля. Фактурні захисники гостей вміло перехоплювали довгі передачі й гострі простріли хавбеків "Звягеля", залишаючи Артема Гороницького на голодному пайку. Форвард новоградців нерідко самотужки йшов в обіграш, однак йому було не під силу протистояти двом-трьом бекам "Бердичева". Вдало у рамці воріт діяв і голкіпер гостей.

На 39 хвилині Гороницький і Слюсар на лівому фланзі обігралися між собою і капітан "Звягеля" викотив м'яч чітко на ногу Максиму Кубі, який набігав з глибини. Хавбек новоградського клубу в буквальному сенсі вніс м'яч у ворота – 1:0.

По перерві замість Гороницького на полі з'явився Анатолій Корнійчук. Фактурний універсал вдало чіплявся за м'яч і в одній з атак це принесло свої плоди. Футболісти "Бердичева" вирішили, що футболіст "Звягеля" потрапив у положення поза грою і спокійно супроводжували Дмитра Швеця до власних воріт. Дмитро не схибив і легенько перекинув кіпера бердичівлян – 2:0. Попри апеляції гостей, арбітр лишався незворушним і вказав на центр поля.

Після другого пропущеного м'яча бердичівляни активізувалися. "Звягель" здебільшого контратакував, але вдалими ці атаки назвати важко. А от гості все більше нагнітали, намагаючись забити бодай один виїзний гол. Тренер новоградського клубу випустив свіжого Олександра Лавренюка замість Романа Гусака. Лівого захисника Чапського вимушено замінив Ярослав Ващенко.

Наприкінці поєдинку чудові нагоди мали Анатолій Тимофєєв і Анатолій Корнійчук, однак удари низом обох хавбеків нівелював високий газон стадіону "Авангард". Зрештою, фінальний свисток арбітра Загоруйка зафіксував важку, але впевнену перемогу "Звягеля" – 2:0.

У паралельному матчі два "Полісся", зі Ставків і Городниці, сильнішого не виявили. Поєдинок завершився унічию – 1:1.