Компанія "Житомирмолоко" планує продати 100% корпоративних прав на "Новоград-Волинський сиркомбінат" за 47 мільйонів гривень. Таке рішення можуть ухвалити акціонери на позачергових загальних зборах.

Про це повідомляє AgroReview.

Рішення щодо продажу сиркомбінату буде розглянуто на позачергових загальних зборах акціонерів "Житомирмолоко". Зустріч заплановано провести у дистанційному форматі 3 липня 2026 року. Інформацію про намір продати актив офіційно оприлюднили у системі розкриття інформації SMIDA.

На розгляд акціонерів винесуть питання щодо погодження продажу частки в статутному капіталі "Новоград-Волинського сиркомбінату" приватному акціонерному товариству. Хоча конкретного покупця наразі не називають, сума операції має бути 47 мільйонів гривень. Експерти прогнозують, що угода може помітно вплинути на ринок молочної продукції регіону.

Для потенційного нового власника придбання комбінату відкриє додаткові можливості для розширення виробництва та посилення конкурентних позицій на ринку молочних продуктів.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися